Markiravimas

 Plėsdami įmonės veiklą siūlome Jums graviravimo, ženklinimo paslaugą ant visų metalų. Fiber lazeris priskiriamas prie markiravimo „Galvo Head“ tipo lazerių – tai unikali markiravimo ir graviravimo įranga, kuri nenaudoja X/Y tipinių ašių, o spindulį nukreipia tiesiai iš šaltinio dėka dviejų judančių veidrodėlių.
Kadangi tokie modeliai nenaudoja visiems įprastų ašių, juose nėra ir jokių motoriukų – todėl maksimalus markiravimo greitis gali pasiekti net iki 10 000mm/sek.

Šio tipo lazeriu gaunami aukštos kokybės užrašai, logotipai ant įvairios paskirties asmeninių, verslo dovanų ar suvenyrų.

Fiber lazeris yra specialiai skirtas metalo ir daugumos plastikų ženklinimui.
Darbui nebereikia naudoti jokios pastos, todėl užrašas išliks ilgam ir bus nenutrinamas. Taip pat mūsų turimo lazerio išskirtinumas, jog jis gali graviruoti kiaurai skaidrų paviršių jo nepažeidžiant (galime paženklint laikrodžio ciferblatą neardant laikrodžio).

Darbastalis 200x200 mm

Pozicionavimas vyksta tiesiai per programą realiuoju laiku, todėl operatorius mato kurioje vietoje bus pradėtas darbas. 

Kintamo greičio "red beam" spindulis gali parodyti peržiūros funkciją – režimas, kuris leidžia tiksliai nustatyti, kurioje vietoje bus pradėtas markiravimo darbas ant medžiagos paviršiaus.

Fiber lazeriu atliekame šias paslaugas:

 • nešiojamų kompiuterių markiravimas
 • kompiuterių ir jų priedų markiravimas
 • fotoaparatų markiravimas
 • kompiuterinių priedų žymėjimas
 • mobiliujų telefonų markiravimas ir žymėjimas
 • barkodų markiravimas
 • gyvūnų bei gyvulių indentifikacinių lentelių markiravimas
  Galimybė markiruoti įvairius pramoninius barkodus (Data Matrix, PDF417, QR Code, Maxi Code ir t.t.)
 • CE lentelių ženklinimas
  Graviruojame metalines informacines lenteles. Užrašas padaromas ilgaamžis, nenutrinamas, nebijantis valymo cheminėmis priemonėmis. Tinkamas sprendimas įmonėms gaminančioms prietaisus ar naudojančioms įrangą agresyviose sąlygose, kur standartinės dažytos lentelės nusitrina.
  Maksimalus graviruojamos lentelės matmenys 200x200mm. Graviruojamas nerūdijantis plienas, aliuminis, varis bei kiti metalai
 • elektroninių detalių markiravimas
 • automobių detalių žymėjimas (veidrodėliai, parkavimosi sistemos, automagnetolos, originalūs ratų gaubtai ir t.t.)
 • Brangių įrankių, telefonų ir kitos technikos ženklinimas saugumo tikslu
 • Stalo įrankių graviravimas lazeriu
  Graviravimas yra saugus būdas papuošti stalo įrankius, kadangi nenaudojamos jokios kenksmingos medžiagos (dirbame specialiu lazeriu, be jokių pastų ar dažų). Tai puiki išeitis ieškant išskirtinės dovanos bet kokia porga. Unikalus užrašas neblunka, nesitrina, nesivalo, todėl tokia dovana išlieka ilgaamžė.

 

Planuojant daryti didesnį užsakymą, siūlome visada pasidaryti nemokamus pavyzdžius.

 

Naujienos

Tušinukai

Tušinukas su Jūsų logotipu, šmaikščiu teksu, citata, vardu ar inicialais– puiki dovana. Siūlome įvairių modelių tušinukų. Taip pat siūlome rašiklių komplektus, prabangius plunksnakočius. Minimalus užsakomas kiekis – 1vnt.

Kokį tušinuką pasirinkti, priklauso nuo to, kam jį dovanosite. Jei norite solidaus dizaino, rinkitės metalinį tušinuką, ant kurio Jūsų logotipas ar pasirinktas tekstas bus išgraviruotas lazeriu. Lengvas plastikinis rašiklis bus ryškus ir nuotaikingas kiekvieno darbuotojo, seminaro dalyvio, kliento aksesuaras. Ant jo logotipą atspausdinsime  UV spausdintuvu. Ši spauda suteikia galimybę, priimti mažatiražius užsakymus nuo 1 vnt. Užsakymus pristatome  Jūsų nurodytu adresu. Reklaminiai tušinukai su logotipu, kolegos ar draugo vardu – praktiška ir universali dovana, tinkanti bet kokiai progai. 

Sau tinkančią rašymo priemonę galite išsirinkti http://graviruoti.lt/index.php?route=product/category&path=75_63

Užsakant didesnius kiekius siūlome konkurencingas kainas. Nuoroda į PDF katalogą ČIA

Mediniai pinigų vokeliai

Pinigų vokelisVokelis pinigams

Medinis vokelis pinigams. Vokelis pagamintas iš 3 mm faneros ir sukonstruotas kaip maža dėžutė-vokas. 
Matmenys: ilgis 17,5 cm, plotis 9,5 cm, storis 1,2 cm.
Personalizuosime pagal Jūsų norus: galima pakeisti informaciją ant vokelio - nuo ko ir kam skirtas vokelis ir t.t. Kitoje vokelio pusėje galima išgraviruoti sveikinimą. Siūlome įsigyti medinių vokelių įvairioms progoms.

Pinigų vokelis atidarytas

Medinių medalių gamyba Pagaminsime medalius įvairioms progoms: sporto šventėms, vestuvėms, krikštynoms, bernvakariams, mergvakariams ir t.t. Būkite kitokie, nei kiti. 

Tekstilės dekoravimas

Užrašai ant marškinėlių, pagalvėlių, kepuraičių ir kitų tekstilės produktų...

Sportinės aprangos dekoravimas, uniformų dekoravimas, darbo drabužių dekoravimas, reklama ant darbo drabužių, reklama ant marškinėlių, laisvalaikio rūbų dekoravimas, rankinių, vėliavų, kitų reklaminių gaminių dekoravimas.

Galimi tiek vienetiniai tiek masiniai užsakymai.

Dėvėkite drabužius su savo firminiu ženklu ar šūkiu. Dekoruotus marškinėlius dovanokite ne tik nuolatiniams, bet ir naujiems klientams. Jie tikrai bus maloniai nustebinti ir prisimins Jūsų įmonę.

Tai puiki reprezentacinė bei identifikavimo priemonė įvairių renginių, susitikimų metu.

Galime apipavidalinti marškinėlius, marškinius, sportinę aprangą, darbo ir kitus drabužius įvairių spalvų užrašais, bei paveikslėliais iš ploteriuotos plėvelės.

Foto vaizdais dekoruoti marškinėliai - išradinga dovana draugui ar giminaičiui.

Mes padėsime Jums visa tai įgyvendinti!

ŠAUNŪS MARŠKINĖLIAI Bernvakariams / Mergvakariams

Sugalvokite įdomų užrašą ant marškinėlių ir jais padabinkite šventės kaltininkę (-ą) , pvz. ; galite ant marškinėlių uždėti jaunikio nuotrauką ar bet ką kita. Vėliau ant šių marškinėlių gali pasirašyti visos/visi šventės dalyviai ir šiuos marškinėlius įrėminti. Puikus prisiminimas!

Iš nemokamos šablonų galerijos, galite išsirinkti sau tinkamą maikutės maketą ... (Ruošiama )

NR. 1NR. 2NR. 3NR.4

 

 

Darbo pažymėjimai

Mes pagaminame darbuotojų pažymėjimus plastikinės kortelės tipo. Toks pažymėjimas ilgaamžis, kokybiškas bei patogus.

Mūsų pagamintas pažymėjimas ne tik atliks darbo pažymėjimo funkciją, bet kai kuriais atvejais reprezentuos Jūsų įmonę. Šio pažymėjimo antroje pusėje gali būti surašyti visi įmonės rekvizitai, kad darbuotojas juos visada turėtų prie savęs.

 

DARBUOTOJO TAPATYBĘ PATVIRTINANČIO DOKUMENTO IŠDAVIMO, NEŠIOJIMO IR PATEIKIMO KONTROLIUOJANČIOMS INSTITUCIJOMS TVARKA

1. Darbuotojo tapatybę patvirtinančio dokumento išdavimo, nešiojimo ir pateikimo kontroliuojančioms institucijoms tvarka (toliau vadinama – Tvarka) nustato darbuotojo tapatybę patvirtinančio dokumento (toliau vadinama – darbo pažymėjimas) formą, jo išdavimą, nešiojimą ir pateikimą kontroliuojančioms institucijoms.

2. Darbo pažymėjimą išduoda ir keičia darbdavys fizinis asmuo arba darbdavio atstovas (toliau vadinama – darbdavys). Ne vėliau kaip prieš darbo pradžią kartu su antruoju darbo sutarties egzemplioriumi darbdavys įteikia darbuotojui jo darbo pažymėjimą. Darbuotojo darbo pažymėjimas galioja iki darbo sutartyje nustatyto termino. Darbuotojų, priimtų dirbti pagal neterminuotą darbo sutartį, darbo pažymėjimo galiojimo laiką nustato darbo tvarkos taisyklės.

3. Darbo pažymėjimo rekvizitai yra įmonės, įstaigos, organizacijos ar kitos organizacinės struktūros pavadinimas; darbdavio fizinio asmens vardas ir pavardė; darbuotojo vardas ir pavardė, pareigų pavadinimas, nuotrauka; darbo sutarties arba įsakymo ar potvarkio dėl asmenų, priimtų į darbą iki 1996 m. gegužės 8 d., numeris, data; įmonės, įstaigos, organizacijos ar kitos organizacinės struktūros antspaudas; darbdavio pareigos, parašas, vardas ir pavardė, darbo pažymėjimo išdavimo ir galiojimo datos.

4. Darbuotojo darbo pažymėjimas keičiamas, jeigu:

4.1. jis tapo netinkamas naudoti;

4.2. pasikeičia duomenys, nurodyti šios Tvarkos 3 punkte.

5. Darbuotojas, gaudamas naują arba keičiamą darbo pažymėjimą, pasirašo pažymėjimą išduodančios įmonės, įstaigos, organizacijos ar kitos organizacinės struktūros tvarkomame darbuotojų darbo pažymėjimų registravimo žurnale , už kurio tvarkymą atsakingas darbdavys.

6. Darbuotojas, praradęs darbo pažymėjimą, apie tai turi pranešti darbdaviui ne vėliau kaip kitą darbo dieną. Darbdavys išduoda naują darbo pažymėjimą. Darbuotojas, praradęs darbo pažymėjimą, privalo atlyginti naujo pažymėjimo gamybos išlaidas, išskyrus tuos atvejus, kai darbo pažymėjimas prarastas ne dėl darbuotojo kaltės.

7. Darbo pažymėjimą darbuotojas privalo nešiotis ar laikyti darbo metu darbdavio (arba įmonės, įstaigos, organizacijos ar kitos organizacinės struktūros vidaus darbo tvarkos taisyklėse) nurodytoje vietoje.

8. Kontroliuojančių institucijų reikalavimu darbuotojas privalo pateikti darbo pažymėjimą.

9. Už darbo pažymėjimo išdavimą, jo laikymo tvarkos nustatymą ir pateikimo kontroliuojančioms organizacijoms užtikrinimą atsakingas darbdavys. Darbdavys, pažeidęs šios Tvarkos reikalavimus, atsako teisės aktų nustatyta tvarka.

10. Už darbdavio nurodymų (jo nustatytos tvarkos) dėl darbo pažymėjimo nešiojimosi ar laikymo darbo metu, pateikimo kontroliuojančioms institucijoms vykdymą atsako darbuotojas teisės aktų nustatyta tvarka.